Editörlük Yaparak Para Kazanabilirsiniz

Günümüzde artık evde iş yapmak popüler olmaya başladı. Bugün sizler için editörlük diğer ismi ile makale yazarlığı yaparak nasıl para kazanabilirsiniz bu konu hakkında bilgi vereceğiz. Kapsamlı bilgi ardından ise size tavsiyelerimizi verip, satış yapabileceğiniz site hakkında bilgi vereceğiz. Birçok kişi artık evde oturarak bilgisayar başında makale yazarak para kazanıyor. Bu oldukça basit bir olay.

Şuanda okuduğunuz haber de bir makaleye örnek verilebilir. Daha doğrusu haber sitemizde yer alan tüm haberler makale olarak değerlendirebilirsiniz. İnternette yer alan birçok site bu şekilde freelancer mantığı yani uzaktan çalışma mantığı ile çalışan editör almaktadır. Çünkü bir çok açıdan avantajlı ve en büyük avantajı da ucuz olmasıdır. Ucuz derken yemek, yol, sigorta ve diğer ücretleri ödemek gerekmez.

Metin yazarlığı yapmak için size hızlı uzman sitesini önereceğiz. Bu siteye girip Mağaza Açarak üye olup, makale yazarı olabilirsiniz. Makale başına ücretler de oldukça tatmin edicidir. Yani bahsetmek gerekirse minimum 100 kelime için 2 TL ücret sınırı vardır. 100 kelime için daha fazla tutar talep edebilirsiniz. Ama alt sınır üzerinden hesap edelim.

  • Günde 40 makale yazalım. Her makale 250 kelime olsun. (250 kelime 2 TL den 5 TL yapar)
  • 5 TL * 40 ise günlük 200 TL kazanç anlamına gelir.

Aylık olarak düşündüğümüz zaman ise bu 6000 TL gibi güzel bir kazanç anlamına gelmektedir. İlk zamanlar müşteri elde etmeye çalışacağınız için bu kazanç çok fazla olmayabilir, ama ilerleyen zamanlarda ve kalitenizi arttırdıkça müşteri kitleniz artacak ve kazancınız da bu düzeyde artacaktır.

Peki şimdi ne yapmam gerekiyor diyorsanız, yapmanız gereken hızlı uzman sitesinde mağaza üyeliği açmak ve bir adet makale yazarlığı kategorisinde ürün ekleyerek müşteri bulmaktır.

Aşağıda yer alan videoyu izleyerek makale yazarı olabilir ve yazarlık yapmaya başlayabilirsiniz. Siteye direkt gitmek ve üye olmak için https://www.hizliuzman.com linkini tıklayabilirsiniz. Mağaza açarak makale yazarı olabilirsiniz. Yazar olmak için https://sp.hizliuzman.com/magaza/magaza-basvuru

AŞAĞIDA Kİ VİDEOYU İZLEYEREK LÜTFEN MAĞAZA AÇIN

ÇÜNKÜ ÇOĞU KİŞİ YANLIŞ ÜYELİK AÇIYOR VE KAZANÇ SAĞLAYAMIYOR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.