ŞOK ŞOK ŞOK Müslime’nin Babası Dedesi çıktı!

Günlerdir aranan fakat bulunamayan Müslime, ekiplerin araması sonrasında bulundu. Yayın yasağı getirilen Müslime’nin dedesi DNA testi sonrasında babası çıktığı anlaşıldı. Bu haber karşısında bütün ülke şok durumda. Bu kadar iğrenç yaratıkların olması insanlığımızdan utandırıyor.

Böyle yaratıklara insan demek istemiyoruz. 2.5 yaşında olan bir çocuk. Hiç kimse böyle ölümü böyle hayatı hak etmiyor. Yazıklar olsun.

Ne Olmuştu?

Müslime’nin 10 Kasım 2021 tarihinde kızlarının kayıp olduğunu ihbar etmesi üzerine Gülnar Cumhuriyet Başsavcılığınca kayıp çocuk olayıyla ilgili derhal soruşturma açılarak geniş kapsamlı arama işlemleri başlatıldığı ifade edilen açıklamada, “M.Y’nin cansız bedeninin bulunmasının ardından aralarında aile bireylerinin bulunduğu 8 kişi hakkında aynı gün Gülnar Cumhuriyet Başsavcılığınca gözaltı kararı verilmiştir. Ayrıca soruşturmanın tüm yönleriyle aydınlatılması için yayın yasağı kararı alınmıştır. Adı geçen kişilerin ifade alma işlemleri ve delil toplama faaliyetleri halen devam etmekte olup, soruşturma tüm yönleriyle hassasiyet ve titizlikle yürütülmektedir” denildi.

138 Bin Twit Atıldı

Dün haberlere Dedesinin babası olduğu olay yansıdıktan sonra tüm sosyal medya isyan etmeye başladı. Dün itibari ile 138 bin twit atılmış durumda.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.